TOITUMISNÕUSTAMINE


Igapäevane hea enesetunne sõltub suuresti ka sellest, mida me sööme. Kas saame toidust piisavalt vajalikke toitaineid? Kas toit pigem annab või võtab energiat? Kuidas toituda nii, et tervis ja enesetunne on head ning väljanägemine suurepärane?

Neile ja veel teistele toitumisega seotud küsimustele aitab vastuseid leida toitumisnõustaja, kes on Sulle abiks, kui soovid

  • langetada kehakaalu või vältida selle tõusu;

  • teha muudatusi oma toitumises ning muuta seda tervislikumaks;

  • valida sobivaid toidulisandeid;

  • saada oma päevadesse rohkem energiat;

  • leevendada kroonilisest haigusest tingitud vaevusi ning haiguse ägenemist.

Toitumisnõustaja eesmärgiks on aidata Sul edendada ja kaitsta oma tervist. Me ei ravi, kuid anname soovitusi, et tunneksid end paremini ja saaksid soovitud eesmärkideni jõuda.

Enne toitumisnõustaja juurde tulekut palume Sinult esmalt veidi infot enda ootuste, vajaduste, eelneva terviseloo ning eluviiside kohta. Sinu poolt antav informatsioon on konfidentsiaalne ning vajalik  selleks, et juba esmakordne kohtumine nõustajaga oleks Sulle võimalikult kasulik.

Esimesel kohtumisel räägime tervislikust toitumisest ning saad põhjaliku toitumise analüüsi ja soovitused, mida muuta menüüs, et see sobiks just Sulle kõige paremini. Soovi korral saad  soovitusliku menüü üheks-kaheks nädalaks ning vajaduse korral saatekirja toidutalumatuse testi tegemiseks.

Esimene kokkusaamine kestab ca 90 – 120 min, iga järgnev ca 60 min.

Nõustamiskordade arv on individuaalne.

Nõustamisele tulemiseks võta ühendust: info.tasakaal@gmail.com või telefon: 534 80 777 (tööpäeviti 9-18)

Iga nõustamise korraga toetate kroonilisi haigeid või nende lähedasi.

NB! Oleme abiks ka töötutele - vaata lähemat infot siit. Teenuste kasutamise üldtingimused